• Angelus fest : 03/06/2023

Partneri       Kapely       Novinky

Kultúrny dom v Podlaviciach „ožije“ metalom, môžete nás podporiť na Donio.sk

Kultúrny dom Podlavice je fanúšikom metalu známy ako legendárne miesto, kde v minulosti vystúpili velikáni ako AMORPHIS či KRABATHOR a pred pár rokmi oslavovali 25. rokov na scéne domáci matadori PYOPOESY. My sme veľmi radi, že na metalovú tradíciu nadviažeme aj našimi benefičnými koncertami pod hlavičkou „Angelus“!

Podarilo sa nám dohodnúť dlhodobú spoluprácu s OZ Podlavice a Skubín, ktoré spolupracuje pri organizovaní na kultúrno-spoločenských akcií (aj) v Kultúrnom dome Podlavice.

Viac nám o ich činnosti povedala predsedníčka Občianskej rady Podlavice Skubín Doc. RNDr. Katarína Čižmárová, CSc.:

„Naša činnosť je zameraná na satelity pre deti, realizujeme aj stretnutie s jubilantami, Deň Podlavíc a Skubína, Mikuláša, Fašiangy a teraz na jeseň Cibuľačku. V tomto roku sme začali s nácvikom divadelných predstavení s deťmi a participujeme na verejnom živote a spolupráci pri realizovaní drobných investícií v našej mestskej časti, teraz napr. na projekte Zelené sídliská a pripravujeme projekt na rekonštrukciu kultúrneho domu.“

 

„Prvou lastovičkou“ vzájomnej spolupráce bude v KD Podlavice 8.12.2023 benefičný koncert Angelus Cat Rescue, ktorého výťažok bude venovaný mačaciemu útulku Bystrická mačačáreň. Na koncerte vystúpia 4 skvelé kapely na čele s ACID FORCE a PATRIARCHA. Viac informácií o koncerte nájdete tu.

...a veríme, že v roku 2024 prinesieme do Podlavíc aj ďalšie zaujímavé mená – určite sa máte na čo tešiť!

 

 

Keďže by sme aj v budúcom roku radi pokračovali v našej činnosti a opäť vyzbierali pekné sumy na dobročinné účely (na 4 koncertoch v roku 2023 sme vyzbierali už takmer 8500€!), hľadáme už teraz aj nové formy financovania, keďže vyzbierané vstupné budeme aj naďalej v plnej výške posielať organizáciám, ktoré pomáhajú ľuďom resp. zvieratám. Samozrejme najviac si vážime, ak prídete na naše benefičné koncerty a zaplatením vstupného podporíte konkrétnu organizáciu, pre ktorú je výťažok určený, ak to však napríklad máte na naše koncerty ďaleko alebo sa ich z rôznych dôvodov nemôžete zúčastniť, budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zaslaním ľubovoľnej sumy cez Donio.sk. Našim cieľom je, aby bol výťažok z koncertu aspoň na úrovni 2-násobku nákladov - a väčšinou sa nám to darí! Takže sa pokúsime zdvojnásobiť aj váš „vklad“ a poslať ho na dobrú vec! Vopred ďakujeme! :-)

Našu kampaň na Donio.sk nájdete tu:

https://www.donio.sk/beneficne-koncerty-pod-hlavickou-angelus

 

 

Foto: Janka Holičková, Rodo Petrus, Blekosh a archív MsÚ