• Angelus fest : 03/06/2023

Partneri       Kapely       Novinky

Kapela Orkrist vystúpi na Angelus Feste, máme novú audioupútavku

Zostava Angelus Festu 2022 je kompletná! 11.6.2022 vystúpi na BB amfiteátri aj legendárna kapela ORKRIST, ktorá sa v roku 2019 vrátila na scénu výborným vystúpením na Gothoome a o rok neskôr - po dlhých 17 rokoch - skvelým (v poradí tretím) albumom Artifacts Of Life.

 

Pridávame aj vyjadrenie samotných ORKRIST: "Sme poctení, že si môžeme zahrať na Angelus Feste, ktorý je svojím účelom jednou z mála metalových undergroundových akcií na Slovensku, zameraných na charitu. Ponuka pomôcť tam, kde je to potrebné, sa neodmieta a veľký rešpekt k organizátorom, ktorí vkladajú veľa svojho času a energie do takejto aktivity. Okrem toho, k amfiteátru a Banskej Bystrici sa nám viažu krásne spomienky, keď sme mali možnosť v našej mladšej ére predskakovať práve na tomto mieste fínskym NIGHTWISH. Tešiť sa môžete (okrem iných skvelých a rôznorodých kapiel) na našu novú zostavu, prierez našej tvorby, ale aj nejaké tie nové skladby z pripravovaného albumu. My sa zase tešíme na vás!"

 

Predstavujeme audioupútavku Angelus Festu, ktorú nahovoril Mayo Petranin z kapely CASTAWAY a hudobne spracoval Allbert Premus z netRADIOzine METALSCENA - ĎAKUJEME!

 

Uvedenú audioupútavku budete môcť počuť v rádiách Metalscena, Rádio iRock, BB FM RádioRádio Rebeca a Rádio Rock SV. Ďakujeme za pomoc pri propagácii festivalu!