• Angelus fest : 03/06/2023

Partneri       Kapely       Novinky

Aj vďaka 2% z vašich daní budeme môcť zorganizovať ďalšie benefičné koncerty

V tomto roku sa po prvýkrát naše Občianske združenie Angelus Klub uchádza o možnosť získať 2% z daní.

 

Našou základnou filozofiou je venovať celý výťažok (100% vyzbieraného vstupného) z benefičných koncertov na dobročinné účely a náklady na organizáciu koncertov teda musíme pokrývať z iných zdrojov (granty, dotácie, dary). 

V roku 2022 sa nám podarilo na 5 benefičných podujatiach pod hlavičkou „Angelus“ vyzbierať spolu 6373€ na dobročinné účely (pre OZ Svetielko nádeje, OZ Onkológia BB a zvieracie útulky), v roku 2023 by sme sumu radi navýšili. Snažíme sa o to, aby bol pomer výťažku z koncertu k nákladom na úrovni 2:1, väčšinou sa nám to darí!

Na júnovom Angelus Feste 2023 vystúpia v banskobystrickom amfiteátri skvelé kapely na čele so Silent Stream Of Godless Elegy, Hypnos, Lunatic Gods či Besna, v nasledujúcom roku by sme radi pozvali aj zaujímavé kapely z ďalších krajín a posunuli festival zas o úroveň vyššie.

 

V prípade, že sa rozhodnete darovať 2% nám, postup je vcelku jednoduchý:

1. Vypíšete tlačivo Vyhlásenie (o poukázaní podielu zaplatenej dane) - v časti Údaje o prijímateľovi uvediete názov nášho OZ: Občianske združenie Angelus Klub a IČO: 54161461 - predvyplnené tlačivo nájdete po kliknutí na tento odkaz.

2. Priložíte k nemu Potvrdenie o zaplatení dane (od vášho zamestnávateľa)

3. Obe tlačivá doručíte najneskôr do 30.4.2023 na príslušný daňový úrad

Podrobný postup aj všetky potrebné tlačivá nájdete aj tu.

 

Vopred ďakujeme a tešíme sa na vás na benefičných koncertoch v roku 2023!

Organizátori Angelus Festu