• Angelus fest : 03/06/2023

Partneri       Kapely       Novinky

Benefičný Angelus Fest skompletizoval zostavu, vystúpia aj domáci Hematit a Under My Issue

Už o pár dní - 3. júna 2023 sa uskutoční 3. ročník benefičného rock/metalového festivalu Angelus Fest, celý výťažok (100% vyzbieraného vstupného) venujeme OZ Onkológia BB na rozvoj ambulantnej časti (nákup kresiel, televízorov do čakárne či infúznych púmp).

Žiaľ, skvelí SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY museli zo zdravotných dôvodov zrušiť svoje vystúpenie a tak sa feste predstaví 10 kapiel, vrátane legendárnych HYPNOS, populárnych LUNATIC GODS či MIDNIGHT SCREAM, ktorí predvedú exkluzívny set v zostave z Wackenu. Do pestrej zostavy pribudli aj 2 domáce bansko-bystrické kapely – legendárni HEMATIT a nová nádej UNDER MY ISSUE.

„Všetci v skupine HEMATIT sme poctení ponukou a možnosťou vystúpiť na na feste, ktorého nosnou myšlienkou je skutočne dobrá vec. Takéto benefičné metalové podujatie ako je Angelus Fest, je niečo neobvyklé a o to unikátnejšie, keďže práve tento "silový" hudobný žáner podporí OZ Onkológia BB a obrazne povedané, že „Heavy Metal ukáže svoju ľudskú tvár“. A aj pre to, že Angelus Fest 2023 sa koná v našom domovskom meste a na kultovom BB amfiteátri, kde HEMATIT zažil niekoľko zo svojich pamätných koncertov a prežil úžasné chvíle so svojimi fanúšikmi, chceme všetkých pozvať na tento skvelý deň, kde sa všetci stretneme a zabavíme, prežijeme nové zážitky, dáme si pivo na čerstvom vzduchu, porozprávame sa, ale hlavne všetci spoločne prispejeme na dobrú vec!“, pozýva fanúšikov Feďo Gašparík z kapely HEMATIT.

 

Vstupné zostáva oproti minulému roku nezmenené - od 15€. Budeme však vďační, ak každý fanúšik, ktorý bude môcť, nechá aspoň "dvacku", aby sme spoločne vyzbierali čo najviac!

Všetky dôležité informácie nájdete aj na našom FB:

https://www.facebook.com/angelusfestbb

https://www.facebook.com/events/3418701978365317